Hyundai Київ-Дніпропетровськ доїжджатиме до Запоріжжя

Маршрут поїзда категорії "Інтерсіті +", який зараз курсує між Києвом і Дніпропетровськом, з введенням в дію нового графіка руху поїздів на 2013-2014 роки (з 26 травня 2013 року буде продовжений до Запоріжжя.

Про це розповів директор "Української залізничного швидкісний компанії" Леонід Лобойко, повідомляє прес-служба "Укрзалізниці".

"З таким нововведенням якісні та комфортні подорожі у поїздах категорії Інтерсіті+ стануть доступні для мешканців ще одного міста - обласного центру. Поїзди не будуть по кілька годин стояти у Дніпропетровську, а курсуватимуть до Запоріжжя, оскільки їх маршрут буде продовжено", - зазначив він.

Згідно з повідомленням, УЗШК також збирається ввести додаткові зупинки поїздів "Інтерсіті+" на станції "Дарниця".

Плануються і трансферні рейси таксі від станції "Дарниця" до міжнародного аеропорту "Бориспіль".

"У цьому випадку кожен такий пасажир економить як мінімум годину в трансфері з вокзалу в аеропорт", - сказав Лобойко.

УЗШК веде активні переговори з Департаментом транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації та аеропортом "Бориспіль" про запровадження вказаного трансферу.

УЗШК також розробляє і незабаром запровадить власну бонусну систему з проектним назвою "Інтерсіті Бонус", яка дозволить економити пасажирам, які часто подорожують потягами "Інтерсіті +" і "Інтерсіті".

"Незабаром пасажири швидкісних поїздів зможуть скористатися іншими додатковими послугами, такими як замовлення таксі або прокат автомобілів і багато інших", - йдеться у повідомленнію

Як відомо, у лютому призначила додаткові швидкісні поїзди Hyundai в напрямку "Київ - Харків - Київ.

Як повідомлялося, 31 січня "Українська швидкісна залізнична компанія" заявила про видачу пасажирам компенсацій на понад 800 тисяч гривень за зрив рейсів "Українського експреса" у грудні 2012 року.

Раніше постраждалі від поломок швидкісних електропотягів Hyundai "Інтерсіті+" пасажири подали масовий судовий позов проти залізничників.

У Верховній раді зареєстровано проект постанови про створення Тимчасової слідчої комісії по перевірці доцільності покупки електропоїздівHyundai у 2010 році.

Президент Віктор Янукович назвав швидкісні експреси головною помилкою Євро-2012.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 20 жовтня 2021, 3:23

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.