Проект "ремонту" театру кума дружини Януковича обійдеться у 6 мільйонів

Обласне об'єднання кап будівництва Донецька уклало угоду з ТОВ "ВСА-Строй" на розробку проекту реставрації і реконструкції КП "Донецький національний академічний театр опери та балету ім. А.Б.Солов'яненка".

Про це йдеться у "Віснику державних закупівель", повідомляють "Наші гроші".

Вартість угоди становить 3,56 мільйона гривень.

Як зазначається, першу угоду на розробку документації з ТОВ "ВСА-Строй" Анатолія Москвича було укладено за результатами відкритих торгів у червні 2012 року, роботи оцінили в 4,31 мільйона гривень.

У межах виділених облрадою коштів фірма вже виконала проектно-вишукувальні роботи на загальну суму 2,74 мільйона гривень.

"Цього разу тендер провели за неконкурентною процедурою "закупівля у одного учасника", посилаючись на необхідність у проведенні додаткових робіт через непридатний для експлуатації стан частини приміщень театру", - пише видання.

Згідно з тендерною документацією, фасад та архітектурні деталі театру деформовані, мають пошкодження та відшарування, фундамент та покрівля споруди знаходиться в незадовільному стані, також необхідний капітальний ремонт систем опалення, енерго-, водопостачання, каналізації та вентиляції, а система кондиціювання відсутня.

Крім того, брак часу для організації відкритого конкурсу обґрунтовують дорученням президента Віктора Януковича щодо надання державної підтримки для реконструкції і реставрації театру, згідно з яким проектні роботи необхідно закінчити до кінця травня 2013 року.

"Розробку проекту оновлення театру фінансують з обласного бюджету", - йдеться у повідомленні.

Як відомо, художній керівник Донецького театру опери й балету Вадим Писарев є давнім другом родини Януковичів, окрім того дружина президента Людмила Янукович є хресною матір’ю дочки Писарева.Коментарі

Додати коментар


Прораб

Если по цене заковыка, так так бы и писали. Там потолки высокие и лепки полно.

ГОЛОВНЕ на 18 жовтня 2021, 2:06

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.