Податкову міліцію залишать, але почистять

Одна з силових структур - податкова міліція - залишається у складі створеного Міністерства доходів і зборів, однак буде реформована найближчим часом, а чисельність складу буде скорочена.

Про це заявив міністр Олександр Клименко в інтерв'ю Першому національному каналу, передає "УНІАН".

"Сьогодні визначено, що податкова міліція працює у складі Міндоходів, це по-перше. По-друге, ми вже реформуємо цю структуру, і ми сьогодні скорочуємо чисельність", - сказав він.

При цьому міністр звернув увагу, що податкова служба за останні два роки була значно реформована, що дозволяє їй бачити ризики несплати податків в режимі онлайн і аналізувати причини несплати податків.

"Виходячи з цього, ми сьогодні будемо реформувати і підрозділи податкової міліції", - уточнив Клименко.

Відповідаючи на питання про перспективи створення в Україні фінансової поліції, наділеної потужними повноваженнями, він зазначив, що будь-які зміни будуть прийняті тільки після громадських слухань і консультацій з бізнесом.

"Ми сьогодні повинні гармонізувати правоохоронну функцію. Щоб з бізнесом спілкувався один-єдиний комунікатор. Це зручно, і це правильно. Яка модель буде? Це питання дискусії. Дискусія в уряді, дискусія з суспільством", - сказав міністр.Коментарі

Додати коментар


Андрей

На данный момент пока-что не понятно что из этого всего получится, но то что происходит сейчас лично меня удовлетворяет. Начать с чистки кадров идея хорошая, налоговая всегда была коррумпированной и большинство нынешних служащих там работают уже давно и успели присосаться к кормушке вот их и нужно в первую очередь гнать. Именно они не позволят создать положительный имидж службы и будут мешать её правильной работе.

ГОЛОВНЕ на 29 листопада 2021, 8:25

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.