У Клименка спростовують причетність до фінполіції

На даний момент жодного рішення про створення органу під назвою "фінансова поліція" у складі Міністерства доходів та зборів не приймалося.

Про це йдеться в повідомленні на урядовому сайті.

"Позиція Міністерства полягає в тому, що будь-які подібні зміни не тільки вимагають ретельної підготовки, правового аналізу та узгодження між окремими зацікавленими структурами виконавчої влади, але й можуть прийматися тільки після громадських слухань і консультацій з бізнесом", - йдеться у повідомленні.

"Думки деяких поважних експертів можуть свідомо або несвідомо використовуватися в інформаційній кампанії з ознаками замовності, що спрямована на формування негативної громадської думки про діяльність Міндоходів, а також задля нав’язування громадськості хибного уявлення щодо намірів уряду посилити адміністративний тиск на бізнес", - вважають фахівці Міндоходів.

"Положення про Міністерство доходів і зборів, затверджене указом президента Януковича від 18 березня 2013 року, не передбачає наділення міністерства, як правонаступника Державної податкової служби та Державної митної служби, жодними додатковими повноваженнями щодо виконання функцій з виявлення та розслідування правопорушень у податковій та митний сфері", - відзначають у міністерстві.

"У положенні не передбачено тих функцій, які, за очікуваннями засобів масової інформації, повинні були бути покладені на фінансову поліцію, згідно з опублікованим у мас-медіа відповідним проектом закону", - додали у відомстві Клименка.

Також зазначається, що на виконання доручення президента щодо зменшення тиску на бізнес Міндоходів планує переорієнтувати роботу з виявлення та розслідування правопорушень у податковій та митний сфері в межах ризикоорієнтованої системи моніторингу.

"Максимальна увага приділятиметься аналітичній роботі з мінімальним втручанням у справи сумлінних платників податків", - наголосили податківці.

Нагадаємо, одна з силових структур - податкова міліція - залишається у складі створеного Міністерства доходів і зборів, однак буде реформована найближчим часом, а чисельність складу буде скорочена.Коментарі

Додати коментар


Музика Степан Станіславович

напевно вже зовсім обговорювати і писати нема про що нашим вельмиповажним експертам. американських фільмів надивились і вчепились в це слово - "поліція" з усіма витікаючими наслідками. люди, давайте говорити про РЕАЛЬНУ економіку.

ГОЛОВНЕ на 29 листопада 2021, 7:49

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.