Дружина екс-міністра Луценка за рік заробила 22 мільйона. Документ

Дружина екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, народний депутат від партії "Батьківщина" Ірина Луценко оприлюднила свою декларацію про доходи за 2012 рік, згідно з якою її сукупний дохід становив 22,402 мільйона гривень.

Декларація оприлюднена на офіційному сайті партії "Народна самооборона".

Більшу частину цих грошей - 20 мільйонів гривень - Ірині Луценко принесло "відчуження цінних паперів та корпоративних прав", говориться в декларації.

Очевидно, мова йде про продаж ТОВ "Українські новітні телекомунікації".

Так, в оприлюдненій на сайті "Народної самооборони" публікації йдеться про те, що перед тим, як стати депутатом, Ірина Луценко продала цю компанію.

Дохід Ірини Луценко також склали заробітна плата та інші виплати, згідно з трудовим договором, - 162,345 тисячі гривень, дохід від підприємницької діяльності - 2,232 мільйона гривень, а 7,5 тисячі гривень Ірині Луценко принесла передача майна в оренду.

В її володінні також знаходиться земельна ділянка і будинок в місті Дубно Рівненської області, а також квартира в Києві, площею 316,8 квадратних метрів.

Крім того, нардеп володіє автомобілем Mercedes Benz 2007 року випуску.

На банківських рахунках дружини політичного в'язня перебуває 2,124 мільйона гривень.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що доходи правлячої Партії регіонів дорівнювали в 2012 році 325,278 мільйона гривень, витрати – 315,387 мільйона гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 грудня 2021, 23:16

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.