Кіпрська криза заманить інвесторів в Україну?

Ситуація в банківській системі Кіпру допоможе переконати інвесторів вкладати кошти в Україну.

Про це заявив міністр доходів і зборів Олександр Клименко, повідомляє УНІАН.

"Ситуація з Кіпром - яскравий приклад того, що ми сьогодні діємо в правильному напрямку, щоб капітал повернувся в країну. Це дуже яскравий приклад, що капітал потрібно вкладати не за кордон, а у вітчизняну економіку. Ми робимо все, щоб ця теза був втілена в життя ", - підкреслив Клименко.

На його думку, одним з кроків у цьому напрямку є законопроект про трансферне ціноутворення, прийняття якого зробить "незручним процес відтоку капіталу за кордон"

"Краще і стабільніше вкладати у вітчизняну економіку. Це надійніше", - зазначив глава Міндоходов

Як повідомлялося, великі вкладники найбільших банків Кіпру втратять близько 60% заощаджень, що перевищують 100 тисяч євро Центробанк Кіпру офіційно підтвердив, що банк надасть вкладникам акції на суму 37, 5% від внесків, що перевищують 100 тисяч євро.

Залишилося частина таких вкладів, можливо, ніколи не буде виплачена.

Жорсткі вилучення знаменують кінець Кіпру як центру офшорного фінансування і загрожують поглибленням економічного спаду і зростанням безробіття на острові.

Ринки побоюються поширення кіпрської практики на інші проблемні країни, такі як Греція, Італія та Іспанія. Водночас Кіпр є найбільшим інвестором України, частка якого в загальнонаціональному обсязі прямих іноземних інвестицій на кінець 2012 року становила 31,7%.

Як повідомлялося, на думку аналітиків, ситуація у Європі, допоможе українському бізнесу знайти більше зовнішніх джерел.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 листопада 2021, 8:32

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.