"Кіровоградгаз" "продавав" газ небіжчикам

ПАТ "Кіровоградгаз" реалізовував скраплений газ в побутових балонах особам, які наколи не проживали за вказаним адресами або й взагалі, давно померлим.

Про це повідомляє прес-служба кіровоградської прокуратури, передає OilNews.

"Зокрема, посадові особи "Кіровоградгазу" вносять до реєстру заміни балонів завідомо неправдиві відомості - в документах вказуються неіснуючі адреси, дані осіб, які на території того чи іншого сільради ніколи не проживали, або ж дані осіб, які й взагалі померли", - йдеться в повідомленні прокуратури.

В цілому, за результатами перевірки не підтверджена реалізація 2,202 тисячі балонів на загальну суму 268,5 тисячі гривень.

"Такі незаконні дії спотворюють реальні обсяги споживання газу жителями регіону і створюють соціальну напругу на ринку енергоносіїв", - відзначає прокуратура.

На усунення виявлених порушень відомство внесло подання главі Кіровоградської обласної ради Миколі Ковальчуку.

Нагадаємо, раніше Чернівецьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України (АМКУ) оштрафувало ПАТ "Чернівцігаз" за встановлення економічно необгрунтованих цін на скраплений газ в побутових балонах.

Відзначимо, що згідно з чинним законодавством, заправка побутових балонів зрідженим газом дозволяється тільки на ГНС облгазів, однак персонал АЗС часом порушує цю норму і заправляє балони на заправках, незважаючи на інструкції керівництва мереж АЗС.

Експерти наполягають на легалізації процесу заправки балонів на АЗС, що призведе до зниження кількості нещасних випадків при їх експлуатації.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 жовтня 2021, :10

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.