Жеваго заборонили відчужувати акції Полтавського комбінату

Господарський суд Києва заборонив компанії Ferrexpo відчужувати акції Полтавського гірничо-збагачувального комбінату.

Про це йдеться у документі, текст якого має УНІАН.

"Заборонити компанії Ferrexpo та іншим особам вчиняти дії, спрямовані на відчуження будь-яким способом простих іменних акцій емітента цінних паперів "Полтавського гірничо-збагачувального комбінату", - сказано в документі.

Це рішення ухвалене за позовом компаній Gilson Investments Limited, Emsworth Assets Limited, Calefort Developments Limited і Trimcrоft Services Limited.

Госпсуд Києва також заборонив компанії "Майнінг-Регістр" вносити будь-які зміни до реєстру власників іменних цінних паперів, пов'язані з переходом права власності на прості іменні акції емітента цінних паперів комбінату.

Ferrexpo поки що не прокоментувала судове рішення щодо Полтавського ГЗК.

Зареєстрована у Швейцарії компанія Ferrexpo AG є найбільшим в СНД виробником і експортером сировини для металургійної промисловості - окатишів.

Їй належить 97,33% акцій Полтавського ГЗК.

Основними споживачами продукції, що випускається компанією, є металургійні комбінати Європи, Китаю, Індії, Японії та інших країн.

Акції Ferrexpo, найбільшим акціонером якої є український бізнесмен Костянтин Жеваго, з 2007 року котируються на основному майданчику Лондонської фондової біржі.

На біржі тоді були продані 25% акцій компанії за 420 мільйона доларів.

У 2012 році компанія Ferrexpo скоротила чистий прибуток на 62,5% - до 215,6 мільйона доларів.

Як повідомлялося раніше, компанія Ferrexpo, що контролює в Україні Полтавський і Єристівський гірничо-збагачувальні комбінати, в 2012 році скоротила чистий прибуток до 215,6 мільйона доларів з 574,9 мільйона доларів у 2011 році.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 жовтня 2021, 17:27

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.