Кременчуцький сталеливарний завод повернеться на ринок Росії

Кременчуцький сталеливарний завод (КСЗ), вагонне литво якого потрапило під заборону в Росії після серії великих аварій на залізниці, 5 квітня отримав дозвіл на продаж.

Про це повідомили 9 квітня в Регістрі сертифікації на федеральному залізничному транспорті, передає "Комерсант-Україна".

"Український завод прийняв рекомендовані нами заходи, які дозволили підвищити якість продукції, а також зобов'язався замінити невелику партію бракованого лиття", - розповів заступник керівника російського відомства Михайло Мельников.

Поставки лиття КСЗ до Росії були заборонені 27 листопада 2012 року.

Через це в грудні КСЗ - найбільший виробник лиття в СНД - був змушений зупинити виробництво.

У регістрі пояснювали, що на заводі порушили технологію виробництва.

На початку лютого 2012 року після низки катастроф в Росії вантажних вагонів, укомплектованих українським литтям, була введена заборона на продукцію КСЗ.

"Зараз наше головне завдання - розпродати продукцію, що скупчилася на складах. Це більш ніж місячний обсяг виробництва. Ми сподіваємося запустити завод вже цього місяця", - зазначив глава профкому КСЗ Олександр Шишкін

Закриття російського ринку для КСЗ вилилося в недовиробництво близько 8 тисяч вагонокомплектів.

"Виходячи із середніх цін за цей період, це близько 100 мільйонів доларів недоотриманого прибутку", - підрахував глава російського агентства "Infoline-Аналітика" Михайло Бурмістров.

За його словами, простоєм КСЗ змогли скористатися російські підприємства: Бежецкий сталеливарний завод, який збільшив у січні-лютому виробництво на 21%, і "Алтайвагон" (на 82%).

Як повідомлялося раніше, Кременчуцький сталеливарний завод не буде відновлювати виробництво до травня через проблеми з сертифікацією продукції.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 листопада 2021, 8:13

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.