Кіпріоти в 3 рази багатші за німців - ЄЦБ

Кіпріоти виявилися в середньому в три рази багатшими за німців.

Це свідчить дані, поширених Європейським центральним банком (ЄЦБ),якщо взяти до уваги приналежну громадянам Кіпру нерухомість, передає ІТАР-ТАСС з посиланням на телеканал "Сигма".

За інформацією ЄЦБ, громадяни держав з найвищим кредитним рейтингом "ААА", що приймають найбільшу участь в програмах кредитної допомоги своїм партнерам по Євросоюзу, володіють "меншими статками" у порівнянні з жителями периферійних країн.

Єдиним винятком є Люксембург.

Згідно з даними Європейського центробанку за 2008-2010 роки, середній статок підданого Люксембургу становило 397,8 тисячі євро, кіпріота – 266,9 тисячі євро, а громадянина Мальти – 215,9 тисячі євро.

У цей же період середньостатистичний житель Німеччини в середньому мав статки в 51 тисячу євро, Нідерландів – 103,6 тисяч, Фінляндії – 85,5 тисячі євро.

За цим середнім показником німців обганяли і громадяни Греції (101,9 тисячі євро), та Португалії (75,2 тисячі євро) - країн, які отримували кредитну допомогу від ЄС, ЄЦБ і Міжнародного валютного фонду.

При цьому іспанці й італійці виявилися значно багатшими: середній стан жителя Іспанії становив 182,7 тисячі євро, Італії – 173,5 тисячі євро.

У дослідженні ЄЦБ зазначається, що істотні відмінності в рівні багатства громадян держав єврозони можуть бути пов'язані з вартістю нерухомості і частками, якими вони володіють у цьому майні.

До прикладу, в Німеччині лише 44% населення є власниками нерухомості, тоді як в Іспанії нею володіють майже 83%.

Крім того, слід враховувати, що дані ЄЦБ збиралися в той період, коли "міхур" на ринку нерухомості в Іспанії сягнув свого апогею, і це також позначилося на статистиці.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 28 червня 2022, 15:31

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.