У Вуглегірської ТЕС замовили теплоенергії через три дні після пожежі

Відділ охорони здоров’я Дебальцівської міськради Донецької області 2 квітня уклав угоду з ПАТ "Центренерго" в особі Вуглегірської ТЕС на постачання теплової енергії та гарячої води для Світлодарської міської лікарні №2 на 702 тисячі гривень.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", передають "Наші гроші".

В обґрунтуванні закупівлі вказано, що неукладання договору з Вуглегірською ТЕС на централізоване постачання пари і гарячої води призведе до припинення/обмеження пари і гарячої води Світлодарській міській лікарні №2.

"Це поставить під загрозу здоров’я та життя громадян міста Світлодарськ, призведе до відключення від систем теплозабезпечення соціальних об’єктів (шкіл, дитячих садків, лікарень, ін.), стане причиною виникнення надзвичайних економічних та соціальних обставин, спричинить руйнування об’єктів життєзабезпечення", – йдеться в обґрунтуванні.

Угоду на постачання тепла для Світлодарської лікарні укладено через три дні після того, як Вуглегірська ТЕС згоріла.

Ще через п’ять днів дані було опубліковано у "Віснику держзакупівель".

Нагадаємо, велика пожежа на Вуглегірської ТЕС, що спалахнула 29 березня, знищила 4 енергоблоки станції.

Раніше міністр енергетики та вугільної промисловості Едуард Ставицький повідомив, щопро плани відновлення станції можна буде говорити не раніше, ніж через два місяці, після того, як будуть розібрані завали.

Ставицький визнав, що пожежа вплинула на плани уряду з приватизації підприємства ПАТ "Центренерго", яке є одним з провідних виробників електроенергії в Україні (до складу компанії входять Вуглегірська, Зміївська та Трипільська ТЕС).

Збиток від пожежі на Вуглегірської ТЕС у Світлодарську Донецької області попередньо оцінили в 173,5 мільйона гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 жовтня 2021, :52

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.