6 країн єврозони об'єднались для боротьби з офшорами

Міністри фінансів шести найпотужніших економік Європейського союзу (ЄС) ухвалили рішення спільно боротися з ухиленням від сплати податків.

Про це повідомляє "Ліга" з посиланням на DW.

Міністри фінансів Німеччини, Франції, Великобританії, Польщі, Італії та Іспанії провели спільну конференцію в Дубліні.

За наявними даними, представники Єврогрупи домовилися встановити автоматичний обмін даними про доходи своїх співгромадян.

Більшість експертів вважає, що на зустрічі в Дубліні Єврогрупа в черговий раз намагалася змусити Австрію змінити своє ставлення і закони щодо банківської таємниці.

Нагадаємо, Австрія залишається останньою країною ЄС, яка відмовляється розкривати інформацію своїх податкових відомств.

Міністр фінансів цієї країни Марія Фектер, в свою чергу, розкритикувала, за її власними словами, нападки ЄС на банківську таємницю.

За оцінками європейських чиновників, в офшорних зонах Європейський союз втрачає близько 1 трильйона євро щорічно.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Австрія та Люксембург готуються полегшити спірні правила банківської таємниці, забезпечивши іншим державам-членам ЄС доступ до інформації про рахункивкладників.

Як повідомлялося раніше, міністр фінансів Австрії Марія Фектер заявила, що під британською юрисдикцією знаходиться багато центрів з відмивання грошей і зон, куди капітали переводяться для відходу від податків.

Як відомо, Міжнародний консорціум розслідувального журналістики (ICIJ) виклав в інтернет інформацію про більш ніж 100 тисяч власників банківських рахунків в офшорних зонах.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 серпня 2022, 10:18

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.