У Богатирьової кажуть, що "золоті" швидкі купили без її участі

У Міністерства охорони здоров'я повідомляють, що закупівлю 216 автомобілів швидкої допомоги було проведено до призначення Раїси Богатирьової міністром.

Про це йдеться у відповіді прес-служби відомства на публікацію у ЗМІ інформації про купівлю 216 нових медичних автомобілів Peugeot Boxer МОЗ на чолі з Раїсою Богатирьовою за 649 тисяч гривень кожен.

"Дана інформація є недостовірною тому, що за час перебування Р. Богатирьової на посаді Міністра охорони здоров'я Міністерство охорони здоров'я не робило жодної закупівлі автомобілів швидкої допомоги. Втім, автомобілі, котрі зазначалися в матеріалах ЗМІ, були закуплені ще до призначення Р. Богатирьової на посаду Віце-прем'єр-міністра - Міністра охорони здоров'я Указом президента 89/2012 від 14 лютого 2012 року", - йдеться в повідомленні.

У МОЗ інформують, що у серпні 2011 року було розпочато процедуру відкритих торгів за програмою закупівлі медичного транспорту у Вінницькій, Дніпропетровський, Донецькій областях та місті Києві.

"26 жовтня 2011 року відбулося розкриття тендерних пропозицій. За результатами акцептовано пропозицію ТОВ "Крас". 29 листопада 2011 року з ТОВ "Крас" укладено договір про закупівлю 216 одиниць автомобілів швидкої медичної допомоги на 649 800 гривень за одиницю", - йдеться у повідомленні.

Прес-служба інформує що оплата за договором у повному обсязі - на 140 мільйонів 356 тисяч 800 гривень була проведена у грудні 2011 року.

Водночас постачальник не виконав умови договору та не поставив жодного автомобіля швидкої медичної допомоги у зазначений термін, наголошують у МОЗ.

"Це з'ясувалося вже після призначення Р.Богатирьової на посаду віце-прем'єр-міністра України - Міністра охорони здоров'я України", - зазначається у повідомленні.

Пізніше Господарський суд Києва за відповідним позовом МОЗ прийняв рішення про стягнення з ТОВ "Фірма "Крас" штрафних санкцій у розмірі 27 мільйонів 350 тисяч 82 гривень.

А 7 березня цього року Державна виконавча служба відкрила виконавче провадження про примусове стягнення з фірми "КРАС" на користь МОЗ цю суму штрафних санкцій.

Як відомо, раніше у ЗМІ з'явилася інформація, що МОЗ переплатило за нові карети "швидкої допомоги" Peugeot Boxer більш як третину виділених на них грошей.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 жовтня 2021, 1:26

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.