Кабмін і "Лукойл" домовились про запуск "Карпатнафтохім"

Кабінет Міністрів та українські підприємства групи "ЛУКОЙЛ" - ПрАТ "Лукор" та ТОВ "Карпатнафтохім" - уклали Меморандум про порозуміння.

Документ підписали віце-прем’єр-міністр Юрій Бойко та представник президента ВАТ "Лукойл" в Україні Сергій Чмихалов, йдеться в повідомленні Кабміну.

"Вчора підписано меморандум про запуск "Карпатнафтохім". Уряд взяв на себе зобов'язання надати підприємству підтримку, а власники - протягом трьох місяців його запустити", - сказав Бойко.

"Підписання меморандуму спрямоване на забезпечення розвитку нафтохімічного комплексу України та будівництво нових потужностей, залучення інвестицій в розвиток ТОВ "Карпатнафтохім" до 100 мільйонів доларів протягом 2013-2016 років, оновлення та технічне переозброєння обладнання, збільшення податкових відрахувань до державного та місцевого бюджетів", - йдеться в повідомленні уряду.

"Річний оборот підприємства - приблизно 7 мільярдів гривень, на ньому задіяно понад 3 тисячі робочих місць. Це бюджетоутворююче підприємство для Івано-Франківської області. Коли воно працює - це дає поштовх для розвитку всього регіону", - відзначив віце-прем’єр.

Меморандум, зокрема, передбачає відновлення роботи ТОВ "Карпатнафтохім", збереження складу та кількості робочих місць, заробітної плати та інших соціальних гарантій для працівників підприємства, забезпечення стабільного нарощування обсягів виробництва.

Строк дії Меморандуму - до 30 квітня 2016 року.

ТОВ "Карпатнафтохім" - єдине вітчизняне підприємство-виробник суспензійного полівінілхлориду, одне з найбільших підприємств нафтохімічного комплексу України і бюджетоутворююче для Івано-Франківської області.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 грудня 2021, 4:08

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.