Генпрокуратура покарає Нацкомфінпослуг за порушення

Генеральна прокуратура виявила порушення у виконанні вимог законів з боку Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

Про це йдеться в повідомленні генпрокуратури, передає "Інтерфакс-Україна".

Після березневої перевірки, викликаної численними скаргами споживачів фінпослуг та публікаціями в ЗМІ, встановлено неналежне здійснення комісією державного регулювання та нагляду за наданням фінансових послуг в країні внаслідок тяганини, неоднакового застосування норм законодавства, неповноти перевірок, стягнення штрафних санкцій та інше.

Крім цього, зазначає Генпрокуратура, вивчення комісією документів фінансових установ іноді зводилося до пошуку незначних недоліків у наданих матеріалах.

"Наприклад, перешкодою для переоформлення свідоцтва про реєстрацію одного з товариств стала відсутність швидкозшивачів та непрошнурованих реєстраційних карток. При цьому для прийняття такого рішення знадобилося три місяці. Заяви суб'єктів також залишалися без розгляду через відсутність нумерації аркушів, неякісного друку документів та інше", - йдеться в повідомленні.

Виявлено також порушення вимог законодавства щодо звернення громадян до органів державної служби.

За підсумками перевірки чолі Нацкомфінпослуг Борису Візірова винесено подання, яке було розглянуто з вжиттям відповідних заходів.

"Винні посадові особи притягнуті до дисциплінарної відповідальності", - наголошується в повідомленні Генпрокуратури.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 листопада 2021, 8:15

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.