Керівника польської компанії звільнили після скандалу з "Газпромом"

Наглядова рада польської нафтогазової держкомпанії PGNiG відправила у відставку главу правління Гражину Петровську-Оліву.

Про це повідомляє Warsaw Business Journal, пише "Лєнта.ру".

Звільнений також заступник глави правління Радослав Дудзінскій.

Звільнення послідували після доручення прем'єр-міністра Дональда Туска розібратися в ситуацією з підписанням контракту між "дочкою" PGNiG і російським концерном "Газпром", про який не було повідомлено владі.

Концерн і Europolgaz (належить російській держкомпанії і PGNiG) 5 квітня підписали меморандум про взаєморозуміння, згідно з яким планується побудувати другу гілку газопроводу Ямал-Європа потужністю як мінімум 15 мільярдів кубометрів палива на рік.

Ямал-Європа-2 планується прокласти через територію Білорусі і Польщі в напрямку Угорщини та Словаччини.

Польський уряд дізналося про цю угоду зі ЗМІ.

Через два тижні після підписання меморандуму в відставку був відправлений міністр фінансів Миколай Будзановський.

Туск призначив на цю посаду Влодзімєжа Карпінського. Глава кабміну доручив новому міністру розібратися і вжити необхідних адміністративні рішення для відновлення контролю над діяльністю держкомпаній.

Російський президент Володимир Путін доручив "Газпрому" повернутися до проекту будівництва другої черги газопроводу Ямал-Європа 3 квітня.

Глава держави нагадав тоді, що від Ямал-Європа-2 фактично відмовилися через будівництво "Північного потоку" і "Південного потоку". Глава концерну Олексій Міллер заявляв, що другу нитку можна буде побудувати до 2018-2019 році.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 травня 2022, 8:51

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.