Ernst & Young погіршила прогноз зростання ВВП України до 1,1%

Аудиторська компанія Ernst & Young погіршила прогноз зростання ВВП України в 2013 році в 2,2 рази - до 1,1%.

Про це повідомляє прес-служба компанії, передає "РБК-Україна".

"За даними дослідження, за умови відновлення європейських ринків прогноз зростання економіки України на 2014 - 2016 роки становить 4%", - відзначив керуючий партнер E & Y в Україні Олексій Кредісов.

"Втім, показник був би вищим, якби переговори з ЄС про вільну торгівлю увінчалися успіхом або ж Росія погодилася б на зниження цін на газ на умовах, що не зачіпають відносин з ЄС", - продовжує він.

"Однак існує загроза знецінення валюти і введення тимчасового контролю капіталу у випадку, якщо двосторонні угоди з МВФ про надання резервних або інших кредитів не будуть забезпечені вчасно", - пояснив Кредісов.

Крім того, на думку аналітиків, фактичне усунення інфляції допомогло уникнути подальшого цінового шоку від знецінення валюти.

"Однак відкладене зростання цін було досягнуто завдяки державним субсидіям, які збільшили дефіцит бюджету до 5% від ВВП. Цей фактор призведе до посилення фінансового тиску і до кінця 2013 року може збільшити інфляцію майже до 7%", - йдеться в дослідженні.

Як повідомлялося раніше, Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) вдруге в 2013 році погіршив прогноз розвитку української економіки і тепер очікує її зниження на 0,5%.

Міжнародний валютний фонд прогнозує "нульове" зростання ВВП України за підсумками 2013 року.

Уряд прогнозує зростання ВВП у 2013 році на 2,5-3,4% при інфляції 4,8-6,1%.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 січня 2022, 10:12

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.