Відновлення світової економіки уповільнилось - Moody's

Темпи відновлення світової економіки після спаду 2012 року погіршилися за останні три місяці.

Про це йдеться в останній доповіді міжнародного рейтингового агентства Moody's Investors Service, передає "Інтерфакс-Україна".

Ряд країн все ще бореться з істотними труднощами і швидше за все не зможе швидко повернутися до нормального зростання.

Експерти агенції відзначили, що ряд країн все ще бореться з істотними труднощами і швидше за все не зможе швидко повернутися до нормального зростання.

Особливу увагу вони звертають на тенденцію до ослаблення єврозони, яку, ймовірно, очікує більш тривала і глибока рецесія, ніж уявлялося раніше.

У той же час в США секвестр видаткової частини держбюджету, який набув чинності з березня, нівелює відновився імпульс до зростання в приватному секторі.

Найбільші країни з економікою, що розвивається при цьому зіткнулися з проблем у забезпеченні зростання інвестицій, який підтримав стійкий підйом їх економіки.

У Moody's очікують, що ВВП розвинених держав, що входять в G20, в 2013 році зросте приблизно на 1,2%, що трохи слабкіше попереднього прогнозу; в 2014 році темпи зростання прискоряться до 1,9%.

У країнах G20, що розвиваються підйом буде більш значним - близько 5% і в 2013, і в 2014 роках, що теж трохи нижче лютневого прогнозу.

Китай в 2013 році чекає стабільне підвищення.

Нагадаємо, що Ernst & Young очікує зростання ВВП України за підсумками 2013 року на 1,1%, що в 2,2 рази менше попереднього прогнозу компанії.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 28 січня 2022, 21:28

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.