S&P вдвічі погіршив прогноз зростання економіки України в 2013 році

Standard & Poor's очікує зростання ВВП України в 2013 році на рівні 1% проти 2,5%, зазначених у грудневому огляді агенства.

Про це заявив кредитний аналітик S & P Кай Стукенброк, передає "Інтерфакс-Україна".

"Ми очікуємо, що ВВП України зросте на 1% в 2013 році, що передбачає зростання ВВП на душу населення близько 1,5% ВВП", - заявив Стукенброк.

В агентстві також повідомили, що прогноз зростання ВВП на душу населення в Україні в 2013-2015 роках погіршений з 4,1% до 2,5% на тлі "зниження попиту на товари українського експорту (продукцію металургійної та машинобудівної галузей) і подальшого скорочення обсягу промислового виробництва".

Крім того, в S & P пророкують падіння золотовалютних резервів України.

"Ми також очікуємо продовження падіння офіційних валютних резервів до рівня близько двох місяців платежів по поточному рахунку і нижче 30% зовнішнього короткострокового боргу цього року", - відзначили в агентстві.

"Резерви залишаться на цих низьких рівнях за відсутності довгострокового фінансування або деякого поліпшення ситуації з поточним рахунком Уряд (України) користується перевагою високого рівня глобальної ліквідності і шукає виходи на міжнародні ринки капіталу, щоб покрити свої потреби у фінансуванні. На наш погляд, ці сприятливі умови можуть виявитися швидкоплинними, що ще більше підкреслює тиск зовнішнього фінансування", - відзначають в агентстві.

Раніше повідомлялося, що S & P залишило кредитний рейтинг України на рівні В / В з негативним прогнозом.

Нагадаємо, Ernst & Young очікує зростання ВВП України за підсумками 2013 року на 1,1%, що в 2,2 рази менше попереднього прогнозу компанії.

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) вдруге за 2013рік знизив прогноз розвитку економіки України і тепер чекає її падіння на 0,5%.

Згідно ж з останнім прогнозом Міжнародного валютного фонду, зростання ВВП України в 2013 році становитиме 0%.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 січня 2022, 10:11

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.