Клименко сподівається, що офшорний закон принесе бюджету 20 мільярдів

Сума додаткових доходів, які надійдуть до державного бюджету у разі прийняття закону про трансфертне ціноутворення, сягне близько 20 мільярдів гривень.

Про це під час години уряду у парламенті заявив міністр доходів і зборів Олександр Клименко, передає "Українська правда".

"Ця сума становить, по розрахункам фахівців, близько 20 мільярдів гривень, але ми ці суми розбиваємо по роках. Частина з цих сум вже надійде до бюджету в цьому році, якщо він буде прийнятий (закон) найближчим часом, тому що фінансово промислові групи вже будуть перебудовувати свої схеми і частина прибутку буде вже сплачуватися на Україну", - зазначив чиновник.

За його словами, прибуток повинен оподатковуватися і сплачуватись там, де є виробничі потужності, тобто в Україні.

"Додатково в бюджет надійде 20 мільярдів гривень за три роки, але я вважаю, що і не це головне. Головне в тому, що ми наше законодавство доведемо до тих норм, які є сьогодні у Європі", - підсумував Клименко.

Нагадаємо, 12 березня 2013 року прем’єр-міністр Микола Азаров підписав для внесення до парламенту законопроект про контроль за трансфертним ціноутворенням.

Як повідомлялося, у законопроекті про трансфертне ціноутворення передбачена можливість до 1 січня 2018 року для металургійної галузі та АПК скористатися певним послабленням в системі держконтролю.

Крім того, згідно із законопроектом, контроль трансфертних цін буде здійснюватися в тому випадку, якщо сукупний обсяг операцій з контрагентом перевищив 50 мільйонів гривень в рік.

Бізнес буде подавати звітність раз на рік - до 1 травня наступного за звітним року.

При цьому в проекті закону передбачено, що податківці не мають права перевіряти ціноутворення в контрольованих операціях у межах звичайної податкової перевірки.

За словами глави Міндоходів Олександра Клименка, закон про трансфертне ціноутворення принесе Україні в перший рік 0,5 мільярда гривень додаткових надходжень.Коментарі

Додати коментар


Лідер

На мій погляд, лиш цим законом можна досягти вчасної виплати зарплат найманим працівникам, що пашуть на олігархів!

ГОЛОВНЕ на 29 листопада 2021, 7:57

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.