Азаров наказав знайти гроші на закупівлю 2 вітчизняних швидкісних потягів

Прем'єр-міністр Микола Азаров доручив Міністерству інфраструктури, Міністерству фінансів і Міністерству промислової політики забезпечити купівлю для "Укрзалізниці" двох швидкісних електропоїздів виробництва Крюківського вагонобудівного заводу.

Про це йдеться в протоколі засідання Кабміну від 15 травня, передають "Українські новини".

"Мінінфраструктури спільно з Мінфіном, Міністерством промислової політики вирішити питання закупівлі двох швидкісних електропоїздів виробництва ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод", - сказано в документі.

Як повідомлялося раніше, на початку лютого КВБЗ відзвітував, що перший український швидкісний поїзд успішно пройшов випробування.

5 квітня міжвідомча комісія на чолі з першим заступником генерального директора "Укрзалізниці" Миколою Сергієнко дозволила експлуатацію швидкісних електропоїздів серії ЕКр1 Крюківського вагонзаводу, який розташований в Кременчуці.

В даний час постійно надходять повідомлення про поломку Hyundai виробництва Південної Кореї.

В кінці грудня 2012 року президент Віктор Янукович визнав, що закупівля іноземних швидкісних поїздів була невиправданою, оскільки існує можливість для того, щоб налагодити серійне виробництво власних аналогів.

Він також назвав Hyundai серйозним промахом Євро-2012.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 20 жовтня 2021, 4:48

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.