Нацкомфінпослуг та НКЦПФР домовились про співпрацю

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) і Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг) підготували і уклали Угоду про інформаційне співробітництво.

Про це повідомляє прес-служба НКЦПФР, передає "Ліга".

З боку регулятора фондового ринку документ підписав голова НКЦПФР Дмитро Тевелєв, з боку регулятора ринків фінансових послуг - Борис Візирів, голова Нацкомфінпослуг.

У свою чергу, Борис Візирів сподівається, що співпраця буде, крім усього іншого, сприятиме забезпеченню захисту прав споживачів фінансових послуг.

"Упевнений, що співробітництво в підсумку дасть конкретні результати, а не виявиться лише формальним кроком. Об'єднавши наші зусилля, налагодивши обмін інформацією, я впевнений, нам вдасться зробити вітчизняний фінансовий сектор ефективним, надійним і ліквідним", - зазначив Тевелєв.

Сторони підписали угоду про обмін інформацією, яка дає можливість створення єдиного інформаційного поля для обміну даними.

Учасники угоди впевнені, що це дозволить підвищити ефективність державного регулювання на фондовому ринку та ринку фінансових послуг, а також попередити можливість порушення чинного законодавства несумлінними учасниками ринку.

Зазначимо, що угода визначає обсяги, зміст, структуру, терміни і формат інформації, яку повинні надавати регулятори один одному і способи її передачі.

Нагадаємо, на початку квітня НКЦПФР та Міністерство доходів і зборів підписали Меморандум про партнерство та співробітництво.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 листопада 2021, 7:04

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.