Укрзалізниця запускає 100 нових потягів, в тому числі і Hyundai

"Укрзалізниця" запропонує пасажирам нові маршрути і рейси.

Про це заявив начальник головного пасажирського управління компанії Олександр Іванько, передає ТСН.

"Щороку залізниці в кінці травня вводять новий графік руху на рік. Це завжди приємно для пасажирів, оскільки починають курсувати спеціальні літні поїзди, які "Укрзалізниця" призначає в зв'язку з періодом масових відпусток і поїздок", - відзначив Іванько.

"Цього року таких поїздів буде 93 складу, з них 75 поїдуть до Криму. Щодобова пропозиція місць у цих потягах у напрямку Криму становитиме більше 20 тисяч. І це тільки в додаткових літніх потягах, не рахуючи поїздів цілорічного графіка", - підкреслив він.

З 26 травня почне курсувати постійний денний потяг категорії "Інтерсіті" № 159/160 за маршрутом Київ - Тернопіль - Київ, який менше, ніж за 6 годин, буде долати дистанцію в 486 кілометрів.

По маршруту проходження поїзд буде робити зупинки на станціях Козятин-1, Вінниця, Хмельницький.

Реалізація місць щойно призначеного поїзда становить вже більше 30%.

За новими маршрутами Донецьк - Сімферополь і Харків - Сімферополь вирушать швидкісні двоповерхові електропоїзди виробництва Skoda Vagonka.

Між Дніпропетровськом і Сімферополем почне курсувати швидкісний електропоїзд "Український експрес" виробництва HyundaiRotem.

"Тепер жителі Лівобережної України зможуть скористатися швидкісними поїздами, щоб доїхати до місць відпочинку в Криму. Ми впевнені, що це вирішить питання з дефіцитом квитків",-зазначив Іванько.

На всіх цих напрямах зберігаються традиційні нічні поїзди.

На маршрутах Донецьк - Харків та Донецьк - Дніпропетровськ, де раніше курсували чеські поїзди, тепер будуть їздити склади з локомотивом, вагони яких обладнані сидячими місцями, системою кондиціонування і моніторами.

Продовжать курсувати поїзд № 190/189 Київ - Суми ("Столичний Експрес") та безпересадкові вагони за маршрутом Київ - Кіровоград.

Також будуть оновлені табло вокзалів (1 класу і позакласних) - тепер на них буде відображатися інформація про наявність вільних місць у пасажирських поїздах на поточний час.

Як повідомлялося раніше, прем'єр-міністр Микола Азаров доручив Міністерству інфраструктури, Міністерству фінансів і Міністерству промислової політики забезпечити купівлю для "Укрзалізниці" двох швидкісних електропоїздів виробництва Крюківського вагонобудівного заводу.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 20 жовтня 2021, 4:30

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.