Залізниця заплатила охоронцям майже 90 мільйонів

Структурні підрозділи "Укрзалізниці" від початку року за результатами тендерів уклали низку угод на послуги з охорони своїх територій та об'єктів на загальну суму 88,98 мільйона гривень.

Про це повідомляється у "Вісник державних закупівель", пишуть "Наші гроші".

Так, ДП "Одеська залізниця" підписала договорів 48,38 мільйона гривень, а ДТГО "Південно-Західна залізниця" - на 40,6 мільйона гривень.

"Найбільшу кількість підрядів і коштів отримає ТОВ "Група компаній "Вектор" - 39,47 мільйона гривень.

Цю фірму зі статутним капіталом 20 тисяч гривень у травні 2011 році заснував Сергій Луханін, у березні минулого року її перереєстрували на донеччанина Євгена Тютюшова, екс-директора донецького ТОВ "Група компаній "Мост".

Уже в вересні новим власником "Вектора" стала кіпрська "Пірімова Холдінгз ЛТД".

На цю ж кіпрську компанію зареєстрована ще одна фірма, яка регулярно виграє підряди у залізниці, – ТОВ "Мастер Клін", яка за останні п’ять років виграла тендер на послуги з прибирання в тому числі і на об’єктах залізниці на загальну суму 109,89 мільйона гривень.

Загалом "Вектор" виграв тендери на 48,95 мільйона гривень.

"Ще 23,15 мільйона гривень отримало київське ТОВ "Форпост-Оберіг". Загалом фірма отримала підрядів на 39,48 мільйона гривень", - йдеться у повідомленні.

Також 22,17 мільйона гривень дістанеться ТОВ "Компанія ТСК". До складу засновників фірми з часткою в 10% входить Анатолій Тимофійович Сорока, раніше відомий як начальник управління Департаменту Державної служби охорони при МВС України.

Решта 90% статутного капіталу належить ТОВ "Пакт-3". За останні п’ять років з фірмою, статутний фонд котрої складає 29 тисяч гривень, уклали угод на 111,73 мільйона гривень.

Решту 4,18 млн гривень отримає одеське ПП "Олімп-Юг" Сергія Червякова зі статутним фондом в 100 гривень. Фірма почала вигравати тендери з липня 2010 року, за цей час отримала підрядів на 6,48 мільйона гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 жовтня 2021, 12:45

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.