Попов дав компанії Хмельницького ще 5 мільйонів на аеропорт "Жуляни"

КП міжнародний аеропорт "Київ" уклав угоду з ТОВ "Будівельна компанія "Міськжитлобуд" на роботи з реконструкції зовнішніх інженерних мереж під будівництво нового міжнародного пасажирського терміналу.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", пишуть "Наші гроші".

Вартість угоди становила 4,82 мільйона гривень.

Коштом міського бюджету замовлено додаткові роботи по інженерним мережам через коригування проекту реконструкції. Торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі "в одного учасника", оскільки "Міськжитлобуд" у 2011 році було обрано виконавцем цих робіт за результатами відкритих торгів.

"Початкова вартість робіт становила 51,63 мільйона гривень Однак у січні 2013 року аеропорт замовив додаткові роботи вартістю 22,06 мільйона гривень. З врахуванням останньої закупівлі вартість реконструкції інженерних мереж біля аеропорту становить вже 78,51 мільйона гривень.

Кінцевими власниками ТОВ "Будівельна компанія "Міськжитлобуд" є кіпрські офшори "Деванда менеджмент лімітед", "Фонтіс лімітед" та низка фірм, які контролюються компанією по управлінню активами "Акерс інцест" народного депутата від Партії регіонів Василя Хмельницького.

Улютому 2011 року Київрада віддала майновий комплекс аеропорту в Жулянах в оренду на 49 років ТОВ "Майстер-авіа", яка на той час належала Василю Хмельницькому через компанію "Акцент-інвест".

Згодом стало відомо, що вже після передачі аеропорту в оренду половина статутного капіталу "Майстер-авіа" отримала єнакіївська фірма "Фріланс-транс" з групи депутата від ПР Юрія Іванющенка.

Після передачі аеропорту приватному інвестору за кошти київського бюджету з київського бюджету було проведено тендери на 388,79 мільйона гривень: будівництво дороги до аеропорту та транспортної розв'язки вартістю 294,16 мільйона гривень, аеродромно-диспетчерської вежі за 16,12 мільйона гривень і інженерних мереж на 78,51 мільйона гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 жовтня 2021, 14:11

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.