Ліквідована шахта накупила вугілля на 3 мільйони

ДП "Шахта "Комсомолець" 17 травня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ "Кепітал Менеджмент Компані" на придбання побутового вугілля за 2,91 мільйона гривень.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", передають "Наші гроші".

Придбано 2,1 тисячі тонн вугілля по 1,4 тисячі гривень за тонну, що є однією з найвищих цін на подібних тендерах в різних регіонах України.

Міністерство енергетики та вуглепрому в серпні 2012 року почало ліквідацію ДП "Шахта "Комсомолець", передавши його майно на баланс "Орджонікідзевугілля".

Зараз горлівська шахта знаходиться в стані припинення підприємницької діяльності.

Фірму "Кепітал менеджмент компані" зареєстровано у квітні 2012 року на мешканку селища Дмитрівське Донецької області Ірину Волошину одночасно з єдиним допущеним до участі конкурентом на цьому тендері – ТОВ "Консалтінг кепітал", пов’язаним з групою Олександра Януковича.

На тендер подавали заявки ще три компанії, які регулярно виграють тендери в ріних регіонах на постачання вугілля, – "Арес LTD", "Гуд Діл" та "Нирт".

Вони пропонували вугілля за 1,97-2,17 мільйона гривень.

Однак конкурсний комітет шахти "Комсомолець" відхилив у півтора рази дешевші заявки через відсутність звіту про рух грошових коштів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 жовтня 2021, 14:10

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.