Азаров виведе на чисту воду корупціонерів з Нацфінпослуг?

Прем'єр-міністр України Микола Азаров має намір ініціювати перевірку Національної комісії у сфері регулювання ринків фінансових послуг щодо корупції у цій структурі.

Про це він написав у мережі Facebook у відповідь на повідомлення від одного з користувачів про хабарництво у цьому відомстві, повідомляє УНІАН.

"Я не вперше читаю Ваші повідомлення про ситуації, пов'язані з корупцією в Нацкомфінпослуг", - написав Азаров.

Він попросив користувача надіслати йому на особистий e-mail інформацію про конкретні факти.

"Я Вам гарантую абсолютно об'єктивну перевірку і конфіденційність одержаної інформації. І, безумовно, про результати ми Вас повідомимо", - написав Азаров.

Як повідомлялося, у квітні 2013 року прокуратура у результаті проведеної в березні цього року перевірки виявила порушення в діяльності Нацкомфінпослуг у сфері регулювання ринків фінансових послуг.

Встановлено неналежне здійснення держрегулювання і нагляду за наданням фінансових послуг через тяганину, неоднозначне застосування норм законодавства, неповноту перевірок і стягнення штрафних санкцій.

Також встановлено порушення вимог законодавства про звернення громадян і державної служби.

За підсумками перевірки прокуратура винесла подання голові Нацкомфінпослуг, а винні посадовці притягаються до дисциплінарної відповідальності.

12 березня Президент України Віктор Янукович звільнив з посади голову Нацкомфінпослуг Андрія Стасевського і призначив замість нього Бориса Візірова.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 листопада 2021, 7:02

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.