Бубка освоїв 7 мільйонів з бюджету на рекламних підрядах

Національний олімпійський комітет 14 травня за результатами тендерів уклав угоди на рекламні послуги та організацію заходів на 6,9 мільйона гривень.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", пишуть "Наші гроші".

Коштом державного бюджету профінансовано виготовлення восьми відеороликів, які пропагують олімпійський рух, їх розміщення на п'яти національних телеканалах (4 тисячі показів).

Підряд вартістю 1,75 мільйона гривень отримав підприємець Афанасенко О.В.

Ще 5,16 мільйона гривень з держбюджету отримає ТОВ "Хеликон" на проведення всеукраїнської акції "Олімпійський куточок", двох конференцій у Києві та одного семінару в "Артеку". Засновниками "Хеликону" є донеччани Олег Воронов та Олена Антоненко.

З моменту заснування "Вісника держзакупівель" опубліковано дані про рекламно-промоційні підряди НОКу, який очолює Сергій Бубка, на загальну суму 147,86 мільйона гривень.

Найбільше було виділено на проведення заходів – 87,86 мільйона гривень. Розміщення телероликів, наріжної реклами та видавництво журналу НОКу коштувало 35,64 мільйона гривень.

Ще 5,01 мільйона гривень пішло на придбання сувенірної продукції. Видавництво поліграфічної продукції та популяризаційних книжок коштувало 13,8 мільйона гривень.

Капітальний ремонт будинку по вул.Хорива, 39-41 у Києві площею 730 кв м під розміщення головного офісу НОК коштував 4,45 мільйона гривень. Капремонт луганського відділення НОК коштував – 1,1 мільйона гривень.

Найбільшим підрядником НОКу за останні роки є ПП "Кримський Дозор", яке у 2011-2012 роках отримало замовлення на проведення заходів на 51,73 мільйона гривень.

Підприємство зі статутним капіталом 3 тисяч гривень зареєстроване на запорожця Максима Кулікова, який також є власником київського ТОВ "Вуглестіл трейд".

Конкурентом "Кримського Дозору" на всіх тендерах було київське ТОВ "Авіейшн Солюшн" Романа Якимащенка з групи Юри Єнакіївського, яка контролювала "Родовід банк".

До націоналізації президентом банку був Сергій Бубка.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 листопада 2021, 7:19

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.