Бізнесмени "геніальною схемою" витягнули з "Укртрансгазу" 14 мільйонів - ЗМІ

Геніальна схема дозволила менеджеру Єрмолаєва отримати 14 мільйонів від держструктури, яка не хотіла платити через відсутність грошей на замовлений товар.

Про це пишуть "Наші гроші".

"Якщо окреслити суть парадоксу "Укртрансгазу" то звучати він буде так: "Якщо купуєш сам в себе, то платить держава", - йдеться у статті.

Так, наприкінці 2011 року, коли "Укртрансгаз" вирішив придбати кран.

14 листопада 2011 року "Укртрансгаз" і "Армада ЛТД" уклали договір про постачання стотонного автокрану Liebherr LTM 1100-4.2.

"Укртрансгаз" купив кран Liebherr LTM 1100-4.2 ледь не вдвічі дорожче від його ринкової ціни, вигнавши з тендеру дешевших продавців.

Загальна сума – 13,95 мільйона гривень, в тому числі ПДВ – 2,33 мільйона гривень.

"Кількахвилинний пошук подібної продукції через Google, показав, що зараз такий товар можна купити за 8,26 мільйона гривень", - відзначає видання.

Одразу після тендеру "Укртрансгаз" повідомив, що грошей у нього немає.

Тендер не відмінили і не перенесли.

"Фірма- переможець привела до "Укртрансгазу" іншу фірму, яка пропозицію, яка полягає у тому, що: "Укртрансгаз" не зможе заплатити за кран, то за нього це зробить ТОВ "Торговий дім "Агротек", тобто той благодійник, якого знайшов переможець - "Армада ЛТД". Юридичною мовою - "Агротек" став поручителем контракту "Укртрансгазу", - пише портал.

"Укртрансгаз" не заплатив.

"Постачальник крану, тобто "Армада" подав в суд одразу на обох боржників: "Укртрнасгазу" і "Агротеку", тобто на самого себе. Суд теж виніс абсолютно законослухняне рішення. Він виявив, що гроші в "Укртрансгазу" є, договір підписаний, кран приїхав. Те, що гроші, можливо, зарезервовані на якісь інші цілі - нікого не хвилює. Тому "Укртрансгаз" мусить віддати 13,95 мільйона гривень за кран, проценти – 310 тисяч гривень і 70 тисяч гривень судового збору", - пише видання.

Під час судового засідання "Армада" зняла всі претензії до "Агротеку

Переможець. "Торговий Дім "Армада ЛТД". На час укладання угоди її власником була "Армада Комерс ЛТД" (Віргінські острови).

Восени 2012 року співвласниками стали екс-депутат Дніпропетровської облради Дмитро Саганович і Роман Бондаренко, який також має частку у ТОВ "Агротек-Інвест".

"Торговий дім "Агротек", який виступив поручителем контракту на 13 мільйонів, мав статутний капітал на суму 50 000 гривень.

Власники: британська "Юкей Трейд Альянс ЛТД" і Дмитро Саганович.

Бенефеціар. Саганович є директором ТОВ ВКФ "Укрсільгосппром", власниками якої є Вадим Єрмолаєв і Станіслав Віленський, заступник Ради директорів корпорації "Алеф" Єрмолаєва.

У звіті про результати проведення закупівлі вказана юридична адреса ТОВ "Торговий Дім "Армада ЛТД", яка збігається із адресою ТОВ ВКФ "Укрсільгосппром" – Дніпропетровськ, вул.Собінова, 1.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 листопада 2021, 7:51

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.