Клименко і Арбузов стежитимуть за якістю імпортного пального

Прем'єр-міністр Микола Азаров доручив міністру доходів і зборів Олександру Клименко забезпечити належний контроль якості імпортованих нафтопродуктів.

Про це йдеться в дорученні, копія якого є в розпорядженні OilNews.

Згідно з документом, доручення стосується також першого віце-прем'єр-міністра Сергія Арбузова.

Доручення було видано у відповідь на звернення Київського клубу автомобілістів до Азарова.

Слід зазначити, що автолюбителі просили підвищити вимоги до якості всіх нафтопродуктів, що реалізуються в Україні, а не тільки імпортованих.

Нагадаємо, звернення до прем'єр-міністра було передано після озвучення в ряді ЗМІ планів підвищити акцизний збір.

"Підвищення податків, які впливають на вартість бензину і дизпалива, навіть за умови, що ці гроші будуть використані на ремонт автодоріг, може відбуватися тільки за умови істотного підвищення якості палива та контролю його якості з боку держави", - йдеться у зверненні автомобілістів.

Зазначимо, що раніше експерти вже акцентували увагу на те, що для збільшення обсягів отримання акцизного збору від продажу нафтопродуктів і, як наслідок, для нарощування фінансування дорожнього будівництва державі слід не підвищувати податки, а в першу чергу ліквідувати контрабанду і фальсифікат, які за підсумками 2012 року становили 26,5% ринку, або близько 2,7 мільйона тонн.

Нагадаємо, раніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, що Міністерство фінансів направило до Кабінету міністрів законопроект "Про внесення змін до Податкового кодексу про деякі ставки акцизного збору", який передбачає зростання діючих ставок акцизного збору в два рази.

Зокрема, документ передбачає збільшення акцизу на бензин зі 198 євро за тонну до 396 євро за тонну, на дизпаливо – зі 46-98 євро за тонну (залежно від вмісту сірки) до 92-196 євро за тонну.

Пізніше прем'єр-міністр Микола Азаров спростував інформацію про рішення уряду щодо збільшення ставок акцизного збору на нафтопродукти.Коментарі

Додати коментар


Лоу

Может, хоть теперь бензин станет более качественным, если уж такие люди следить за ним станут. А то надоело, что приходится ездить на чем попало, его уже ввозят разбавленным.

ГОЛОВНЕ на 29 листопада 2021, 8:04

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.