СБ, ЄБРР і Transparency International допоможуть Клименку боротись з корупцією

Міністерство доходів і зборів залучить до формування антикорупційної стратегії провідні міжнародні організації, серед яких Світовий банк (СБ), Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР), Організація економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР), Transparency International та інші.

Про це повідомили в прес-служби Міндоходов, передає ZN.ua.

Згідно з повідомленням, таке рішення було прийнято на зустрічі глави відомства Олександра Клименка з фахівцем з корпоративної безпеки і партнером аудиторської компанії PricewaterhouseCoopers Гленном Вейр.

Сторони при цьому зазначили, що сьогодні корупція розглядається бізнесом як головна перешкода для інвестування в Україну.

"Після об'єднання двох служб стоїть завдання вийти на новий рівень боротьби з корупцією в рамках нового відомства. Ми повинні доповнити власні досягнення кращим світовим досвідом для того, щоб поставити на перше місце не виявлення окремих фактів корупції, а системне попередження цього явища. Наш шлях - зменшення корупційних ризиків шляхом удосконалення управління, через аналіз ризиків", - зазначив Клименко.

Уейр, у свою чергу, підкреслив, що найсерйознішим ризиком він вважає занадто велику кількість випадків, коли прийняття рішень залежить виключно від службовців нижчої ланки.

"У чиновників має бути маленький простір для маневру. Цього можна досягти шляхом жорсткого регламентування процедур, через стандартизацію алгоритмів дій виконавців", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше Клименко заявив, що рівень корупції в Податковій службі знизився на 33% за останні два роки.

І це при тому, що самі податківці (59% опитаних співробітників екс-ДПСУ) і так вважають своє відомство найменш корумпованою державною структурою в Україні.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 листопада 2021, 8:30

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.