Прасолов пропонує Японії виробляти авто в Україні

Україна пропонує Японії розглянути можливість будівництва заводу для виробництва японських марок автомобілів на своїй території.

З такою пропозицією виступив міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов у ході зустрічі з послом Японії в Україні Тоічі Саката в ході зустрічі 10 червня, передає УНІАН.

"Ми відкриті для обговорення і готові рухатися назустріч. Ми хотіли б створити такі умови, щоб відомі японські автовиробники будували заводи на території України і випускали на нашій території лінію своїх автомобілів", - сказав Прасолов.

За інформацією прес-служби Мінекономрозвитку, в ході зустрічі сторони обговорили питання торговельно-економічне співробітництво між країнами, застосування Україною спецмита на імпорт легкових автомобілів, проект Угоди про лібералізацію, сприяння та взаємний захист інвестицій.

Як повідомлялося раніше, 14 березня 2013 року, Україна на 3 роки ввела спеціальні мита на імпорт автомобілів у розмірі 6,46% на автомобілі з об'ємом двигуна більше 1 тисячі кубічних см, але не більш як 1,5 тисячі кубічних см, і 12,95% - на автомобілі з об'ємом двигуна більше 1,5 тисячі кубічних см, але не більш як 2,2 тисячі кубічних см.

Протягом цих трьох років в Запорізькій області на базі ЗАЗ планується реалізувати пілотний проект по створенню автомобільного кластера.



Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 серпня 2022, 10:17

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.