Азаров каже, що за 10 років чужий газ Україні не знадобиться

Україна розраховує протягом 5-10 років вийти на щорічний видобуток власного газу в обсязі 30 мільярдів кубометрів і повністю закрити власні потреби.

Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Ми робили певні розрахунки: що протягом 5-10 років ми вийдемо на власний видобуток газу приблизно 30 мільярдів кубометрів", - сказав глава українського уряду.

За словами прем'єра, ці обсяги зможуть покрити власні потреби країни в газі за умови продовження роботи з енергозбереження та скорочення обсягів споживання газу. Азаров зазначив, що при виконанні таких умов країна зможе навіть експортувати газ.

Прем'єр заявив, що вже наступного року Україна планує добути газ з нових родовищ в обсязі 2,5 мільярдів кубометрів, закривши цим газом потреби Криму, а також частково південних областей країни.

Азаров підкреслив, що Україна не проводила б цю роботу такими темпами, якби не дорожнеча російського газу.

Як повідомлялося, видобуток газу на території України в 2012 році збільшилася на 0,4% порівняно з 2011 роком - до 20 мільярдів 185 мільйонів гривень, у тому числі природного - на 0,6%, до 19,395 мільярда кубометрів.Коментарі

Додати коментар


Лена

Конечно, через 10 лет здесь не нужен будет чужой газ. Не будет никого, кому в принципе может понадобиться газ. Территория наша из-за добычи сланцевого газа превратится в необитаемую пустыню. Посмотрите, что происходит на подобных территориях, где позволили добычу — полно в сети документальных фильмов. А теперь решение вопроса отдали на откуп Свободовцам. Нам хана.

ГОЛОВНЕ на 19 травня 2022, 8:41

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.