Україна прагне продавати Мексиці БТРи і танки

Україна готова поглиблювати військово-технічне співробітництво з Мексикою і пропонує придбати бронетранспортери БТР-3Е1 і БТР-4, танки "Оплот" і "Булат".

Про це заявив генеральний директор "Укроборонпрому" Сергій Громов під час зустрічі з директором представництва компанії Pro Mexicо (Мексика) в європейських країнах Ервіном Фелдаусом в рамках 50-го Міжнародного авіаційного салону Le-Bourget -2013, передає УНІАН.

"Ми готові запропонувати Мексиці бронетранспортери БТР-3Е1 і БТР-4, танки "Оплот" і "Булат" , високоточну зброю та іншу продукцію, яка відповідає найвищим світовим стандартам. Підприємства Концерну виробляють агрегати для авіаційної техніки, яка експлуатується в Мексиці. Ми готові брати участь в її ремонті та модернізації", - заявив Громов.

Він підкреслив три головні акценти у військово-технічному співробітництві між Україною і Мексикою.

"По-перше, це наша участь в ремонті та модернізації мексиканської авіаційної техніки виробництва СРСР. По-друге, посилення двосторонньої кооперації у виробництві високоточної зброї. По-третє, залучення підприємств Концерну, як виробників вузлів і агрегатів, для реалізації масштабних експортних контрактів Мексики", - сказав Громов.

Мексиканська сторона, повідомляють у прес-службі, висловила зацікавленість у поглибленні міжнародної кооперації з підприємствами "Укроборонпрому".

За словами Фелдауса, його компанія зацікавлена в розміщенні виробництва окремих вузлів для мексиканської військової техніки на підприємствах Концерну.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 листопада 2021, 4:11

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.