Вартість життя українців на дорозі хочуть підняти до 3 мільйонів

У Нацфінпослуг планують збільшити ліміт відповідальності по ОСЦПВ за шкоду здоров'ю з 100 тисяч гривень до 3 мільйонів гривень.

Про це заявив голова Національної комісії з регулювання ринків фінансових послуг (Нацфінпослуг) Борис Візирів на міжнародній конференції "Безпека пішоходів і велосипедистів", передають "Коментарі" з посиланням на "Українські новини".

Зокрема, глава Нацфінпослуг підкреслив, що необхідно збільшити ліміт відповідальності за шкоду життю та здоров'ю потерпілих зі страхування цивільно-правової відповідальності власників наземного транспорту (ОСЦПВ).

"Актуальним є збільшення страхової суми за шкоду, заподіяну здоров'ю та життю потерпілих. І, на моє переконання, на першому етапі її потрібно збільшувати хоча б до 3 мільйонів гривень", - повідомив Візирів.

При цьому, глава Нацфінпослуг зазначив, що в країні вже існує практика, коли урегулювання справ відбувається на суму більшу, ніж 100 тисяч гривень.

Нацфінпослуг створила робочу групу для опрацювання пропозицій щодо внесення змін до закону "Про ОСЦПВ".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Нацкомфінуслуг в 2013 році працюватиме над підвищенням рівня проникнення полісів ОСЦПВ на ринок з 86% до 95%, а також ініціює податкові стимули для страхової медицини.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 листопада 2021, 8:35

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.