Курченко готовий вкласти в UMH group $100 мільйонів

Група компаній СЄПЕК офіційно заявила про придбання Українського медіа холдингу (UMH Group).

Про це повідомляє Forbes.

"Сторони завершили процес переговорів, підписали договір купівлі-продажу 100% акцій і почали фінансувати угоду. На сьогодні сплачено близько 50% від суми угоди", - йдеться в повідомленні СЄПЕК.

Завершення операції планується протягом 8 місяців. До остаточного закриття угоди структури UMH group будуть працювати в колишньому режимі.

"Ми шукаємо прибуткові та перспективні українські медіа-об'єкти. Готові і далі інвестувати в розвиток ефективних українських ЗМІ. UMH - один з них. Ми зацікавлені в тому, щоб холдинг став привабливим бізнес-активом. Будемо розвивати існуючі ресурси UMH - інтернет, радіо, телебачення, видавничий бізнес і роздрібну мережу, а також розширимо їх перелік"- заявив голова наглядової ради ГК СЄПЕК Сергій Курченко.

У своєму офіційному повідомленні про купівлю UMH group група компаній СЄПЕК заявляє, що "висловлює повну зацікавленість у капіталізації та прибутковості бізнесу UMH group і підтримуватиме незалежність редакцій, забезпечить можливість дотримання ними журналістських стандартів, а також готова підписати з журналістськими колективами відповідні угоди".

СЄПЕК заявляє, що в найближчі три роки після отримання прав власності та повного закриття угоди збирається реінвестувати прибуток UMH group в її розвиток і додатково інвестувати в різні проекти UMH до 100 мільйонів доларів.

UMH group відмінні перспективи зростання на медійному ринку, а також у динамічно розвивається інтернет-сегменті. Група володіє високим кадровим потенціалом у журналістиці та медіа-менеджменті. Ми хочемо вивести компанію на перші позиції у всіх напрямках, де вона працює, і готові інвестувати в її розвиток", - заявив Курченко, коментуючи угоду.

Нагадаємо, в Україні UMH group управляє портфелем з понад 50 брендів з лідируючими позиціями на ринках Інтернету, радіо та преси.

У портфель компанії входять такі бренди як: Forbes, Vogue, Кореспондент, Фокус, Теленеделя, i.ua, bigmir.net, football.ua, Ретро FM, Наше радіо, Europa Plus, Авторадіо, Аргументи і Факти, Комсомольська правда та інші.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 28 січня 2022, 22:23

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.