Сланцева революція здешевить нафту удвічі?

Вартість нафти протягом наступних 10 років може скоротитися мало не в два рази через так звану сланцеву революцію в нафтогазовому секторі.

Так вважають експерти галузі, повідомляють "Вести".

"Справа в тому, кажуть вони, що більшість прогнозів щодо цін на нафту взагалі не враховують вплив нових технологій видобутку нафти і газу на показник пропозиції цих ресурсів на ринку", - пише видання.

Минулого тижня повідомлялося, що запаси сланцевого газу Великобританії можуть становити не менше 1300 трлн кубічних футів газу.

Відомо, що, за даними Міністерства енергетики США, Росія займає перше місце в світі за запасами сланцевої нафти, на другому і третьому місцях розташувалися США і Китай.

Видобувні запаси сланцевої нафти в Росії оцінюють у 75 мільярди барелів, у США - 58 мільярдів барелів, в Китаї - 32 мільярди барелів.

Загальний обсяг запасів сланцевої нафти в світі складає 345 мільярдів баррелів, це приблизно десята частина всіх видобутих запасів нафти у світі.

Зараз вартість нафти марки Brent становить 102,2 долара за барель.

Як відомо, у Міжнародному енергетичому агентстві вважають, що видобуток сланцевого газу в середньостроковій перспективі залишиться виключно північноамериканським феноменом.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 24 січня 2022, 6:15

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.