"Укренерго" витратить на підготовку до зими більше мільярда

Національна енергетична компанія "Укренерго" витратить 1,13 мільярда гривень на підготовку до осінньо-зимового періоду.

Про це повідомив заступник директора державного підприємства НЕК «Укренерго” Констянтин Ущаповський, повідомляє УНН.

"У 2013 році на ремонтні роботи в компанії заплановані витрати у розмірі 317 мільйонів гривень, а на реконструкцію і модернізацію - 812 мільйонів гривень", - сказав Ущаповський.

Він також зазначив, що до початку осінньо-зимового сезону "Укренерго" сформує аварійний запас елементів мережі, які найбільш часто пошкоджуються від рядових навантажень, сейсмічних та інших факторів.

Зокрема, на закупівлю таких елементів було передбачено 58 мільйонів гривень. Як зауважив посадовець, фінансування ремонтних робіт на сьогодні забезпечене на 98-100%.

Крім того, Ущаповський зазначив, що попри всі негативні прогнози встановлених потужностей в Україні вистачить для безперебійного забезпечення українців електроенергією в осінньо-зимовий період.

"Потужність теплової генерації складає 52 тисячі мегават , атомної - 15 тисяч мегават, а гідро генерації - 4 тисячі мегават. Під час аномально холодної зими у 2012 році, українці використали 33 тисячі мегават електроенергії. Підрахувавши, легко зрозуміти, що потужностей вистачає", - сказав він.

Як відомо, що за результатами діяльності НЕК "Укренерго" за 2012 рік обсяг переданої електроенергії становив 136,273 мільярда кіловат-годин, що було на 4,511 мільярда кіловат-годин більше порівняно з аналогічним періодом минулого року.

НЕК “Укренерго” володіє 23 тисячами кілометрів ліній електропередач та 133 підстанціями класу напруги 220-750 кіловат.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 червня 2022, 16:24

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.