В Україні створять 10 центрів із утилізації авто - Васадзе

Після набрання чинності утилізаційного збору в Україні буде створено 10 найбільших переробних центрів для утилізації автомобілів.

Про це в інтерв'ю УНІАН повідомив народний депутат України Таріел Васадзе, який контролює корпорацію "УкрАВТО".

"По всій Україні буде створено понад 150 пунктів по збору автолому, куди зможе звернутися будь-яка людина. І це не просто майданчик прийому, це - розбирання, сортування та зберігання. Крім того, буде створено близько 10 найбільших переробних центрів. У Європі один такий обходиться в порядку 7 млн євро ", - сказав Васадзе.

За його словами, первинний капітал на створення центрів буде формуватися із грошей, які внутрішній і зовнішній виробники будуть перераховувати до бюджету держави.

"При цьому імпортери будуть сплачувати кошти на кордоні, а внутрішні виробники - інвестувати в створення інфраструктури", - зазначив він.

Як повідомлялося, , в Україні можуть почати стягувати утилізаційний збір на всі види автомобільної техніки у разі підписання президентом Віктором Януковичем відповідних законопроектів.

В минулий четвер парламент прийняв у цілому законопроекти №0936 "Про утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів" та №0975 "Про внесення змін до Податкового кодексу щодо сплати екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів".

Як очікується, вже в перший рік дії прийнятого закону доходи Державного бюджету від збору екологічного податку становитиме 2,2 мільярда гривень.

Як відомо, корпорація "УкрАВТО", яка контролюється народним депутатом Таріелом Васадзе, є генеральним імпортером і офіційним дилером більше 20 автомобільних брендів, володіє повним циклом власного виробництва.

Корпорація володіє контрольним пакетом акцій ЗАТ "ЗАЗ", польського автозаводу FSO. У структуру корпорації входить більше 400 автосервісних підприємств у всіх містах України.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 червня 2022, 16:53

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.