Fitch знизило прогнози за рейтингами "Укрзалізниці", Укрексімбанку і Ощадбанку

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings переглянуло свій прогноз рейтингів Державної адміністрації залізничного транспорту ("Укрзалізниця"), державних банків "Укрексімбанк" і "Ощадбанк", а також Одеської області і Харкова до "негативного" услід за зміною прогнозу щодо суверенних рейтингів України.

Про це йдеться в повідомленні агентства, пише УНІАН.

"Ключовими факторами перегляду рейтингів став перегляд суверенного рейтингу України, а також погіршення показників розвитку регіонів (Одеської області та Харкова)", - йдеться в повідомленні Fitch.

У відношенні "Укрзалізниці" проглядається зростання залежності від державної підтримки в частині покриття боргів компанії.

Відносно банків - їх вразливість у частині вірогідною нездатності держави надати їм належну фінансову підтримку у разі потреби, відзначають у агентстві.

Fitch підтвердило довгострокові рейтинги регіонів на рівні на рівні "В" і рейтинги за національною шкалою для Одеської області на рівні "AA (ukr)", для Харкова - на рівні "AA-(ukr)".

Довгостроковий рейтинг "Укрзалізниці" підтверджено на рівні "В-". Рейтинг за національною шкалою підтверджений на рівні "BBB + (ukr)".

Рейтинги банків підтверджені на рівні "В".

Як повідомлялося, 1 липня рейтингове агентство Fitch Ratings погіршило прогноз рейтингу України до "негативного" зі "стабільного", при цьому підтвердило довгостроковий рейтинг в іноземній і національній валюті "В".

На думку аналітиків агентства, перегляд прогнозу щодо рейтингу був обумовлений вірогідністю того, що міжнародні резерви зменшаться надалі, так як у країни складне розклад виплат зовнішнього боргу до 2014 року, а також труднощі в залученні запозичень з міжнародних ринків капіталу.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 28 червня 2022, 8:54

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.