Закон про векселі стимулюватиме розвиток бізнесу - Клименко

Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко впевнений, що прийнятий Верховною Радою закон про векселі дасть додатковий стимул до розвитку підприємств.

Про це він заявив на брифінгу в Харкові після зустрічі з керівниками підприємств з іноземними інвестиціями, повідомляє УНІАН.

Він висловив упевненість, що закон буде підписант Президентом України і набуде чинності.

"Я впевнений, що закон буде підписаний і дасть бізнесу додатковий стимул до розвитку", - сказав міністр.

За словами Клименка, закон про векселі затребуваний бізнесом.

Міністр не згоден з точкою зору експертів Федерації роботодавців України, які заявили, що закон про векселі вилучить з обігу понад 20 мільярдів гривень і заморозить зобов'язання перед роботодавцями на 5 років.

"Експерти, які давали подібну оцінку, глибоко помиляються, не розуміють суті закону і не розбираються в тому, що пропонується. Насправді це більш ніж зручний інструмент, затребуваний бізнесом, який сьогодні дає можливість мати додатковий інструмент в ліміті фінансових інструментів", - підкреслив Клименко.

На його думку, механізм казначейських векселів є прогресивним в сучасній ситуації.

Клименко також підкреслив, що механізм є добровільним, а автоматичне відшкодування ПДВ відбувається в грошовому вираженні.

"Тому якісь ризики надумані", - підкреслив Клименко.

Як повідомлялося, 4 липня Верховна Рада прийняла за основу і в цілому законопроект про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2013 рік", який дозволяє реструктуризувати бюджетну заборгованість, у тому числі з податку на додану вартість, фінансовими векселями з терміном обігу 5 років і 5% прибутковістю.Коментарі

Додати коментар


Seva

Найбільше мене веселить, що опозиція підняла крик проти закону, який є звичною практикою у ЄС, куди вона ж нас і тягне. Та й взагалі заяви опозиція постійно розходяться з її діями. А мені закон подобається, тепер головне щоб комуняки, як обіцяли, проконтролювали.

Жанна Космодемьянская

Боюсь, даже этот закон о векселях регионалы извратят до неузнаваемости так, чтобы предприятия олигархов не страдали, а снова расчитывались за всё простые люди. Хотя если грамотно этот закон использовать, можно добиться стабилизации экономики без ухудшения материального положения простых людей.

Бордо

Удивительный случай для нашей страны - принят закон,который не затрагивает интересы простых граждан.Тем более у бизнеса появилась надежда на возмещение НДС.

Макс

Нормальная мера, чтобы смягчить протекание кризиса в стране, не мы первые до этого додумались. Если предлагают что то конструктивное - почему не поддержать? Симоненко прав, так называемая оппозиция жужжит, потому что им какой то кусок не обломился, плюс они на имидж работают - что бы не принималось, надо плеваться и блокировать. Комми поступили в интересах своих избирателей в даном случае.

Покахонтас

В теории звучит ничего. Конечно, не очень хорошо все это, но, учитывая состояние экономики, это вынужденная временная мера. Плюс Симоненко говорил, что будут контролировать, чтобы из-за векселей не пострадали обычные люди. Пока будем наблюдать...

Андрій

Добре що хоч векселі прийняли. А то б штампували купури і давалилюдям зарплати в мішках. Не потрібно було доводити країну до такого стану і все було б нормально, ця влада не думає про майбутнє взагалі, сьогоднішнім днем живуть. Аби ще комуністи проконтролювали куди ті векселі підуть, бо ця влада і на смерті наживеться.

Павел Петрович

В мировой практике вексельный расчёт показал себя как довольно эффективный инструмент, который поможет уменьшить нагрузку на бюджет, "накачать" экономику оборотными средствами и стимулировать рост производства. Для Украины подобная мера является просто необходимой, поэтому принятие этого закона - одна из немногих умных мыслей регионов

Гелена

Цей закон стосується утримачів великого капіталу, а нам з вами взагалі має бути все одно. Ну, і те, що комуністи взялися за це рішення, мене особисто заспокоює. Бо так вже склалося в нашій країні, що на боці простої людини ніхто інший - тільки комуністи.

Polina Osipenko

Необовя'зково, що саме строком на 5 років будут виписаны усі векселі. Головне, щоб ці покращувачі правильно реалізувли цей інструмент на практиці, бо й іншіреформи були на часі, але без виділення на них коштів з бюджету, виявились простою профанацією.

ГОЛОВНЕ на 29 листопада 2021, 8:05

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.