Чиновницю Міндоходів впіймали на хабарництві

Прокуратура Київської області направила до суду обвинувальний акт щодо заступника начальника одного із структурних підрозділів територіального органу ГУ Міндоходів у Київській області.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Згідно з повідомленням, чиновниця вимагала та отримала хабар в розмірі 35 тисяч гривень.

За таку "винагороду" вона обіцяла фізичній особі-підприємцю зменшити штрафні санкції, нараховані за результатами документальної перевірки діяльності підприємця.

"Підприємець займалася роздрібною торгівлею промисловими товарами. Провівши перевірку, податківець виявила в її діяльності низку порушень податкового законодавства та сплату податків не у повній мірі. У таких випадках податківці накладають штраф на порушника", - йдеться у повідомленні.

Посадовець почала погрожувати підприємцю накласти штраф у майже мільйон гривень й відразу запропонувала інший варіант: за 35 тисяч гривень хабара їй особисто - штраф становитиме лише 25 тисяч гривень.

Злочинні дії податківця кваліфіковано за ч. 3 ст. 368 КК України, тобто одержання хабара у значному розмірі, службовою особою, яка займає відповідальне становище, поєднаного з його вимаганням.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 травня 2022, 8:45

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.