На Луганщині викрили 3 підпільні нафтопроводи

Оперативники Міндоходов Луганщини в рамках операції "Держкордон-2013" викрили місцевого жителя, який організував нелегальний бізнес в селі Нижня Герасимівка Краснодонського району.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління Міндоходов в Луганській області.

"Підземні пластикові трубопроводи діаметром 75 мм і довжиною більше 1 кілометра, оснащені спеціальним насосним обладнанням, він проклав через державний кордон України з Донецька до Ростовської області Російської федерації",- йдеться у повідомленні.

Потужність кожного з трубопроводів дозволяла щодоби перекачувати до 100 кубічних метрів низькооктанових паливно-мастильних матеріалів, інформує прес-служба.

Для штучного підвищення октанового числа в паливо додавалися спеціальні компоненти.

"Відвантажувалися паливно-мастильних матеріали в нічний час невеликими партіями. Автомобілі з замаскованими великогабаритними металевими ємностями перевозили їх для переробки та подальшої реалізації автозаправним компаніям області", - йдеться у повідомленні.

З незаконного обігу вилучено більше 32 тисяч палива, чотири ємності для його зберігання, насосне обладнання та три автомобілі, які використовувались у протиправній діяльності, на загальну суму 785 тисяч гривень.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження. Досудове розслідування триває.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 серпня 2022, 10:20

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.