Інвестори виводять гроші з Китаю

Китай зіткнувся з відтоком іноземного капіталу в червні на тлі уповільнення економічного зростання і зміцнення юаня, що сприятиме кредитній кризі в країні і негативно відбиватися на всій банківській системі.

Про це повідомляють "Вести".

Хоча кредитна криза значно ослабла з минулого місяця, адже Центральний банк Китаю "вливав" кошти на міжбанківський ринок, за допомогою якого банки кредитують один одного, відтік капіталу викликається побоювання з приводу стану банківської та фінансової системи країни.

Чистий відтік іноземного капіталу в червні було зафіксований вперше з листопада минулого року.

Чистий обсяг продажу іноземної валюти Народним банком Китаю та фінансовими установами становив 412 мільярдів юанів (6,71 мільярда доларів).

У травні чистий обсяг купівлі склав 66,86 мільярда юанів.

Найбільший обсяг як покупок, так і продажів, здійснюється Центральним банком, а аналітики розглядають ці дані в якості одного з ключових показників припливу і відтоку іноземного капіталу.

На думку експертів, скорочення покупок валюти пов'язане з падінням експорту на 3,1% у червні порівняно з аналогічним періодом минулого року, що відображає слабкий попит за кордоном і жорсткіші вимоги до торговельної звітності.

Як відомо, темпи економічного зростання в Китаї сповільнюються другий квартал поспіль.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 травня 2022, 9:12

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.