У Клименка хочуть знизити ПДВ до 9% і ввести податок з обороту

Міністерство доходів і зборів пропонує знизити податок на додану вартість з 1 січня 2014 року зі 17% до 9% і одночасно скасувати пільги з цього податку.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Також пропонується ввести в якості компенсації податок з обороту зі ставками 1% і 2%.

"Від впровадження проекту нормативного акта передбачається збільшення надходжень до бюджету приблизно на 22 мільярди гривень", - наголошується в пояснювальній записці на сайті Міндоходов з одночасним зазначенням, що "витрати суб'єктів господарювання відсутні".

Відомство додає, що правила визначення доходів і витрат будуть наближені до правил нарахування податкових зобов'язань та податкового кредиту з ПДВ шляхом скасування правила "першої події" та впровадження методу нарахувань.

Крім того, відбудеться уніфікація первинних документів бухгалтерського обліку з документами податкового обліку (податкової накладної), зазначають у Міндоходів.

Також будуть створені передумови для спрощення форми та порядку заповнення податкової звітності з ПДВ.

"Запровадження норм законопроекту сприятиме зниженню податкового навантаження на сумлінних платників податків, забезпечення умов для формування фінансових ресурсів, достатніх для виконання конституційно закріплених функцій держави, дозволить збільшити надходження до бюджету, забезпечить поліпшення адміністрування ПДВ", - кажуть у Міндоходів.

Як раніше повідомляли у Міндоходів, більшість надходжень зведений бюджет отримав від податку на додану вартість.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 28 січня 2022, 21:19

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.