Україна демонструє найгірші показники зростання ВВП в СНД

Україна демонструє найгірші показники зростання ВВП і промислового виробництва за підсумками першого кварталу серед усіх країн СНД, залишаючись при цьому країною з найменшим показником інфляції.

Такі порівняльні дані наводить Державна служба статистики, повідомляє УНІАН.

Згідно з повідомленням відомства, середній показник зростання ВВП для країн СНД за підсумками першого кварталу становив 2%, в той час як в Україні показник ВВП впав до 98,9%.

Найбільш успішними за показником зростання ВВП стали Туркменістан (9,2%), Вірменія (7,5%), Узбекистан (7,5%), Таджикистан (7,3%) і Казахстан (4,6%). Росія завершила перший квартал з показником зростання ВВП 1,6%, повідомили в Держстаті.

Середній показник промислового виробництва для країн СНД за підсумками січня-травня поточного року - 99,9% порівняно з аналогічним періодом. Падіння промвиробництва в Україні склало, за повідомленням Держстату, 5,2% за підсумками січня-травня.

Позитивну динаміку промвиробництва продемонстрували тільки Вірменія (108%), Казахстан (101,8%), Киргизстан (121%), Таджикистан (8,2%) і Узбекистан (106%).

Середній показник інфляції для країн СНД становить 2,5%. Найбільший показник інфляції з країн СНД зафіксовано в Білорусі - 6,6%, найменший, не рахуючи України (0,2%), - в Киргизстані - 1,4%.

Як повідомлялося, Державний бюджет України на 2013 рік розрахований, виходячи з таких прогнозних макроекономічних показників: номінальний ВВП – 1,576 трильйона гривень, темпи зростання ВВП - 3,4%, інфляція (грудень до грудня) - 4,8%.

Як відомо, більшість експертів на чолі з аналітиками МВФ прогнозують нульове зростання ВВП України за підсумками 2013 року.

Як відомо, міжнародна компанія Ernst&Young прогозує, що у 2014 році економіка України виросте на 3,9%.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 жовтня 2021, 18:15

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.