Багатії з Росії скуповують нерухомість у ПАР

Багаті росіяни облюбували Кейптаун як нове місце для купівлі нерухомості.

Про це пишуть російські "Вєдомості" з посиланням на видання Financial Times.

Як пише видання, одна зі столиць ПАР стає все більш привабливою для покупців нерухомості з Росії завдяки місцевому способу життя, красивим пейзажам і подешевшанню місцевої валюти - ренда, що значно знижує вартість елітних будинків.

"Приблизно одна третина інвесторів у висококласну власність в таких виняткових областях, як Кліфтон, Кемпс-Бей (у Кейптауні) і Лландідно - з Великобританії, Німеччини і все частіше з Росії", - зазначає Лью Джефф, голова Sotheby's International Realty, що займається елітною нерухомістю в ПАР.

Джефф наводить приклад замку у елітному районі Кейптауну Хаут-Бей, який було продано російському підприємцю за 23 мільйони рендів (2,3 мільйони доларів).

Водночас інший росіянин пропонував вкласти 250 мільйонів рендів (25 мільйонів доларів) у дуже дорогу нерухомість в Кемпс-Бей.

Надія Кот з російського офісу Sotheby's International Realty з цього приводу зазначила: "Кейптаун відповідає всім вимогам наших клієнтів з точки зору і клімату, і способу життя, і гарної природи, але отримання вигоди також має значення. Нинішня слабкість ренда, безумовно, привертає увагу Москви".

Середня ціна нерухомості на атлантичному побережі становить близько 10 мільйонів рендів (1 мільйон доларів), а найдорожчі об'єкти оцінено в 60 мільйонів рендів.

Видання пише, що питання платоспроможності російських клієнтів не стоїть, адже у 2012 році там проживало більше 100 мільярдерів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 грудня 2021, 4:28

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.