Росія остаточно перекрила доступ цукеркам Порошенка

Росспоживнагляд повідомив Федеральну митну службу РФ (ФМС) про заборону поставок на територію Росії продукції з чотирьох фабрик Roshen.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу ФМС.

"Ми сьогодні вранці одержали відповідного листа факсом від Росспоживнагляду. Зараз він проходить внутрішні реєстраційні процедури, і одразу після цього буде відправлений на митні пости на кордоні", - сказав співробітник ФМС.

Як відомо, Росспоживнагляд заявив, що при дослідженні кондитерських виробів, вироблених на фабриках корпорації Roshen, було виявлено порушення вимог законодавства у сфері санітарно-епідеміологічного благополуччя людини (органолептичні показники, токсичні домішки) і законодавства у сфері захисту прав споживачів (невідповідність інформації про харчову цінність продукції, вказаної на етикетці).

У зв'язку з цим Росспоживнагляд прийняв рішення про припинення ввезення на територію Російської Федерації кондитерських виробів, вироблених на чотирьох фабриках Roshen — київській, вінницькій, маріупольській та кременчуцькій.

Як повідомлялось, 29 липня голова Росспоживнагляду Геннадій Онищенко заявив, що введено заборону на поставки до Росії продукції компанії Roshen. Онищенко стверджував, що в продукції Roshen, зокрема, виявлено кансерогенний бензопірен.

У компанії тоді заявили, що жодного офіційного документу, який підтверджує заборону на поставки її продукції на ринок РФ, не одержували.

За даними Міністерства доходів і зборів України, у 2012 році українські кондитери поставили на ринок РФ 119,1 тисяч тонн шоколадних виробів, виручивши майже 413 мільйонів доларів.

За оцінками експертів, втрати корпорації Roshen від заборони ввозу її продукції в Росію становитимуть близько 17 мільйонів доларів ​​на місяць.Коментарі

Додати коментар


Саша

Так только узнали,что Порошенко баллотируется на пост мэра Киева вот и началось.А конфеты рошеновские самые вкусные . Нужно было ему молчато до последнего момента а хозяйственный мужик Порошенко этого у него не отнимешь и умный.

Саша

Так только узнали,что Порошенко баллотируется на пост мэра Киева вот и началось.А конфеты рошеновские самые вкусные . Нужно было ему молчато до последнего момента а хозяйственный мужик Порошенко этого у него не отнимешь и умный.

ГОЛОВНЕ на 28 січня 2022, 22:24

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.