Росія тільки раз знайшла бензопірен в шоколаді Roshen

Глава Росспоживнагляду Геннадій Онищенко заявив, що претензії до шоколадної продукції Roshen стосуються її якості, а не безпеки.

Про це керівник відомства сказав сьогодні на брифінгу у Москві, повідомляють "РІАНовості".

"Мова йде не про безпеку, а про якість продукції. Якщо я заявив, що в цьому шоколаді міститься стільки-то білка, жиру, вуглеводів, то будь добрий, витримай ці параметри", - сказав він.

Крім того, глава Росспоживнагляду визнав, що випадок знаходження бензопірену в шоколаді Roshen був одиничним, і висловив припущення, що це пов'язано з використанням на одній з фабрик какао-бобів низької якості.

Також Онищенко повідомив, що Росспоживнагляд розпочав перевірку кондитерської продукції з борошна українських виробників. "Зараз ми почали перевіряти кондитерку з борошна з України. Що там буде, я поки сказати не можу", - сказав він.

В той же час головний санлікар зауважив, що у Росспоживнагляду "поки-що немає претензій" до продукції фабрики Roshen, розташованої в російському Липецьку.

Як відомо, сьогодні Росспоживнагляд остаточно заборонив ввіз продукції Roshen до Росії, про що вже повідомлена Федеральна митна служба.

З цього приводу в Асоціації українських виробників кондитерської продукції "Укркондпром" заявляли, що українські виробники поставляють свої продукти більш, ніж в 50 країн світу, і ні в одній країні, крім Росії, за весь цей час не було претензій.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 28 січня 2022, 20:53

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.