Канадці знайшли нафту на Луганщині

Канадська компанія Serinus Energy (SE) в результаті буріння свердловини на Луганщині вперше знайшла поклади нафти.

Про йдеться в повідомленні компанії, передає УНІАН.

Буріння свердловини, яка стала третьою на родовищі "Північно-Макіївське" в Луганській області, зайняло 54 дні, а її глибина сягала 2 426 метрів.

"Вперше компанія отримала позитивний тест на наявність нафти. Під час тестів отримано 0,5 кубометрів нафти щільності 37° за методикою оцінки API (Американського інституту нафти)", - зазначено в повідомленні.

SE назвала "імовірним", що виявлені запаси вуглеводнів на цій свердловині будуть достатніми для їх комерційного видобутку, зауваживши, що остаточно про це можна буде сказати після проведення додаткового аналізу.

Як повідомлялося, компанія Serinus Energy (Канада) була створена в червні цього року в результаті об'єднання Kulczyk Oil Ventures з підприємством Winstar Resources Ltd.

В Україні компанія працює через фірму "Куб-Газ", і володіє ліцензією на розробку "Північно-Маеевского" родовища до січня 2017 року.

В активах компанії в Україні також є ще чотири газоконденсатних ділянки, які зосереджені у Дніпровсько-Донецькому басейні: Ольгівське, Макіївське, Крутогоровское і Вергунське родовища.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 24 січня 2022, 5:34

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.